DITY.HELP

Даруємо емоції

26 Лютого, 2023

8 вересня на території інноваційного парку Unit City відбулася вечірка «Даруємо емоції», на якій зібралися організатори концертів, фестивалів, музичних премій, спортивних змагань, продюсери, ведучі, артисти, представники технічних компаній, медіа, керівники концертних та спортивних майданчиків тощо.

Як відомо, більшість гучних заходів українського та й світового шоу-бізнесу або були перенесені на 2021 рік, або відбулися онлайн, що примусило компанії організаторів переглянути стратегію діяльності та внести корективи у свої плани. Про це та багато іншого спілкувалися в неформальній обстановці учасники заходу.

В рамках вечірки відбувся ряд презентацій від компаній української івент індустрії. Вадим Чернецький, CEO та керівний партнер TicketsBox, продемонстрував основні напрацювання та визначив пріоритетні завдання компанії: «Ticketsbox – це не просто квитковий сервіс для продажу квитків, це професійний бізнес-інструмент для організаторів! Наш сервіс інноваційний і наймолодший на ринку, але ми не боїмося приймати виклики і ми хочемо змінити ринок, структурувати, зробити прозорим і об’єднати всіх організаторів, дати можливість заробляти більше і дарувати емоції своїм клієнтам. Наша мета – стати кращими на цьому ринку і далеко за її межами».

Микола Баграєв, засновник компанії «Таврійські Ігри», голова наглядової ради ТАВР Медіа, співзасновник М1, М2, TicketsBox прокоментував презентацію: «Квитковий оператор – це важлива ланка в структурі івент індустрії. 2 роки тому у нашій групі компаній ми вирішили створити власний квитковий сервіс. Так народилася компанія TicketsBox,  місією якої є побудова цивілізованих прозорих відносин з партнерами, створення зручних інноваційних сервісів для клієнтів і, звичайно, турбота про покупця. Ми прагнемо, щоб квитковий оператор став надійним партнером, помічником та другом для організаторів подій. Вірю, що нам вдасться запровадити вигідні та прозорі правила гри для учасників івент індустрії та вивести компанію TicketsBox у лідери серед квиткових сервісів України».

Компанія PROFI – equipment for events презентувала свою нову розробку робота Indigo, який був зібраний українськими інженерами під час карантину. Він вміє дезінфікувати руки, робити скрінінг території, обробляти територію дезинфікуючими засобами. А ще Indigo може виконувати багато завдань під час проведення заходів: бути ведучим, вмикати техніку, супроводжувати гостей. Денис Хохлов та Євген Гусаров (CEO & Founder у PROFI – equipment for events) також розповіли присутнім про успішні проекти компанії в Україні та за кордоном.

Олександр Хасін поділився новиною, що звук їхньої компанії MAG Audio з Білої Церкви було обрано офіційним звуком Міжнародного Канського фестивалю.

З вітальними словами гостям заходу виступили Костянтин Євтушенко – керівний партнер першого в Україні інноваційного парку UNIT.City, Олександр Санченко – очільник ВАМП (Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій) та Натела Чхартішвілі-Зацаринна – генеральний продюсер М1, М2. У фіналі презентаційної частини було показано емоційний відеоролик, присвячений спільним заходам М1, М2, ТАВР Медіа, Таврійських Ігор та TicketsBox.

Музичну частину вечірки прикрасили Michelle Andrade та артист, який підкорив НСК «Олімпійський», композитор, продюсер, автор найбільш танцювальних хітів і «Співак року» за версією “M1 Music Awards. П’ять” — MONATIK.

Ініціаторами заходу виступили: TicketsBox, «Таврійські Ігри», ВАМП, музичний канал М1, ТАВР медіа, Unit City.