DITY.HELP

До Херсона повернулась українська зовнішня реклама

4 Травня, 2023

Перші сюжети на рекламних носіях звільненого Херсона з’явилися вже на третій день від деокупації міста. У грудні 2022 р. всі носії мережі «РТМ-Україна» були зайняті соціальними сюжетами українських рекламодавців…

Коли у лютому 2022 р. до Херсона увійшли російські окупаційні війська, то вже на другий місяць окупації загарбники почали розміщувати містом свою рекламу. Так вони маркували український Херсон, розставляючи свої позначки і намагаючись стерти українську ідентичність міста. Адже все у ньому — вивіски, назви вулиць, зовнішня реклама — говорили про те, що Херсон — це Україна. Тож у перші дні деокупації почалося зачищення міста від будь-якого російського сліду.

ТОВ «РТМ-Україна» має у Херсоні 113 рекламних поверхонь. Станом на початок лютого 2022 компанія посідала 4-те місце з-поміж усіх херсонських операторів зовнішньої реклами і була найбільшим національним оператором у місті. У листопаді 2022, одразу після звільнення Херсона ЗСУ, наші представники у місті здійснили об’їзд рекламних конструкцій «РТМ-Україна». Висловлюємо величезну подяку всім, хто допомагав нам у Херсоні позбуватися окупаційного рекламного лахміття й оперативно і якісно розміщувати українські сюжети: підрядникам і партнерам, представникам комунальних служб Херсона і ДСНС.

«РТМ-Україна» оперативно отримала дані про технічний стан власної мережі і почала пропонувати клієнтам розміщення на статичних рекламних конструкціях: білбордах, сіті-лайтах і беклайтах. Через нестабільність електропостачання наразі не працюють динамічні рекламні конструкції і цифровий носій «РТМ-Україна» біля вокзалу. Однак щойно ситуація з електрикою налагодиться (у що ми віримо), «РТМ-Україна» пропонуватиме клієнтам розміщення на динамічних носіях. Адже попит на рекламу у звільненому Херсоні — неймовірний! У грудні 2022 р. всі носії нашої мережі залучені до експонування української соціальної реклами.