DITY.HELP

TicketsBox


Facebook-f


Instagram


Link

Сервіс квитків

Ми зібрали кращу команду розробників і дизайнерів, щоб зробити квитковий сервіс досконалим. Ми також обожнюємо музику, театр і кіно, вболіваємо за улюблені спортивні команди. Тому ми хочемо, щоб кожен куплений вами квиток робив вас трішки щасливішими.

Історія

Нас всіх об’єднав дух інновацій, творчості та невиправного перфекціонізму. Колись геній подарував світові тисячу пісень в кишені. Наша мета – зібрати тисячу подій в одному додатку. Ми хотіли створити не просто ще один сервіс з продажу квитків. У TicketsBox ми бачили справжнього персонального асистента, який завжди буде в вашому смартфоні або планшеті і з яким ви не будете турбуватися про те, куди сходити на вихідних, чим зайняти ваших дітей та як провести час усією родиною. Концерти, шоу, спортивні заходи і все, що вас цікавить – у вас під рукою. Так з’явився TicketsBox.

Технології

Процеси бронювання і покупки квитків завжди були складними. Ми вирішили це змінити.

Ми об’єднали кращі традиції B2C сервісу з найактуальнішими IT-рішеннями:

  • 3D візуалізація залів,
  • інноваційна система фільтрів
  • сучасний мобільний додаток ticketsbox.app,
  • надійний сервіс прийому платежів.
  • Просто виберіть місце в залі, подивіться, як буде виглядати сцена і натисніть «купити».

Екосистема

Ми працюємо з найбільшими організаторами концертів і гастрольних заходів, лідерами національного медіаринку. Для них ми створили унікальне бізнес-рішення – TicketCRM.

Наші продукти інтегруються з майданчиками всіх квиткових операторів, а онлайн-віджет TicketsBox не має аналогів в Україні. Так ми хочемо створити єдине інформаційне поле і доступ до всіх цікавих для вас подій на відстані одного кліку.